buy arimidex http://dranabolics.com http://www.dranabolics.com/arimidex/

Serwis informacyjny

Wydanie serwisu informacyjnego z dnia 25 stycznia 2012.

 

Serwis informacyjny

Z dnia na dzień:

18.09.2014

Zarząd Komunikacji Miejskiej w Białej Podlaskiej po raz siódmy zachęca zmotoryzowanych, aby 22 września w czasie Europejskiego Dnia bez Samochodu pozostawili swoje „cztery kółka” w garażach i na parkingach przesiadając się do komunikacji miejskiej, która tego dnia będzie bezpłatna. Przejazdy będą możliwe dla właścicieli oraz współwłaścicieli samochodów za okazaniem dowodu rejestracyjnego.
997

18.09.2014

Informacje z policji: Biała Podlaska- Nieustalony sprawca ukradł zaparkowany przy bloku motorower o wartości 2 tys. zł *** Przechód- na drodze krajowej K-63 kierujący samochodem dostawczym Renault Master, 35-letni mieszkaniec gminy Piszczac, potrącił prawym lusterkiem i narożnikiem skrzyni towarowej 18-letnią rowerzystkę z gm. Tuczna. Nieprzytomną poszkodowaną z ciężkimi obrażeniami przewieziona do szpitala. Kierowca Renaulta usłyszał zarzuty spowodowania wypadku, którego następstwem jest ciężki uszczerbek na zdrowiu.

13.09.2014

Celnicy z Terespola udaremnili przemyt papierosów wartych blisko 150 tys. zł. Kontrabandę ujawniono podczas kontroli autokaru. Nielegalny towar prawdopodobnie miał trafić na rynek niemiecki.

BiałaTV on Facebook

Partnerzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Współpraca

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

 

ul.Zamkowa 14
21-500 Biała Podlaska

58 742 65 00

Dostępne usługi:

Telewizja

Internet

Internet mobilny

Telefon

stat4u