buy arimidex http://dranabolics.com http://www.dranabolics.com/arimidex/

Udany turniej tańca

Po raz XII w szkole podstawowej nr 3 w Białej Podlaskiej odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego. Uczestnicy jak zawsze zachwycili profesjonalizmem i pięknymi strojami.

 

 

Udany turniej tańca

Z dnia na dzień:

997

15.09.2014

Informacje z policji: Biała Podlaska- 62-letni mężczyzna zawiadomił Policję, że nieznany sprawca włamał się na bankowe konto internetowe i dokonał kilku transakcji wypłacając z niego 3 tys. zł *** Nieznany sprawca rzucając kamieniem wybił szybę w zaparkowanym przy ul. Sidorskiej Audi A6, czym spowodował straty w kwocie 1,5 tys. zł na szkodę 29-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej *** 44-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego, będący gościem hotelu, włamał się do innego pokoju kradnąc laptopa, zegarek oraz kluczyki i samochód Citroen C5. Łączne straty oszacowano na 17 tys. zł *** W piątek około godz. 20 doszło do zderzenia motocykla z samochodem osobowym. Kierujący motocyklem, 24-latek nie posiadał uprawnień do kierowania motocyklem. Z poważnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala *** Zaścianki- Nieustalony sprawca włamał się do mieszkania ukradł pieniądze oraz dokonał szkód na kwotę 10,7 tys. zł *** Trzech młodych mężczyzn usłyszało zarzut dokonania rozboju na mieszkańcu Białej Podlaskiej. Sprawcy najpierw brutalnie pobili pokrzywdzonego, a następnie ukradli mu telefon o wartości tysiąc zł. Do zdarzenia doszło w nocy z 2/3 września u zbiegu ulic Parkowej i Tysiąclecia. Pobitego mężczyznę znaleziono z poważnymi obrażeniami głowy. Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o pobicie w ubiegłym tygodniu. Są to 21-letni mieszkaniec gm. Piszczac, 17-latek z gminy Piszczac i 18-letni bialczanin. Maksymalna kara jaką przewiduje kodeks karny za rozbój to 12 lat pozbawienia wolności.

13.09.2014

Nawierzchnia z kostki granitowej, ławeczki, oświetlenie i odrestaurowany budynek ZGL, w którym będą teraz biura do wynajęcia. Odnowienie placu Rubina jest zwieńczeniem projektu „Rewitalizacja centrum miasta” warty ponad 12 mln zł. Wszystko zrealizowane dzięki dzięki dotacji w wysokości 8,7 mln złotych z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

01.09.2014

Ogłoszenia przyjmujemy:  ul. Janowska 14 (sklep Mediakomp), ul. Olimpijczyków 11 (sklep Auto Radia Robex), ul. Piaskowa 16 (Akademia Przedszkolaka) tel. 509 465 743 (tylko ogłoszenia). Punkt przyjmowania ogłoszeń w Parczewie NIECZYNNY. UWAGA! BIURO OBSŁUGI KLIENTA VECTRA znajduje się przy ul. Zamkowej 14 w Białej Podlaskiej, WSZELKIE INFORMACJE I ZGŁOSZENIA USTEREK POD NUMEREM INFOLINII  801 08 08 80 lub z tel. komórkowego 58 742 67 00.

BiałaTV on Facebook

Partnerzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Współpraca

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

 

ul.Zamkowa 14
21-500 Biała Podlaska

58 742 65 00

Dostępne usługi:

Telewizja

Internet

Internet mobilny

Telefon

stat4u